RIJEKA POSLJEDNJI ADUT

I Dinamo i Hajduk bez Europske lige
Objavljeno 24. kolovoza, 2017.

Nakon deset sezona u koj ima su igrali u skupinama europskih kupova nogome taši Dinama nisu uspjeli os tvariti plasman u Europsku ligu. Na gostovanju u Elba sanu kod Skenderbeua si noćnji susret završio je bez pogodaka, a kako je u Mak simiru prije tjedan dana bilo 1:1 u skupinu Europske lige ide albanska momčad. “Mo dri” su od 77. minute imali igrača više. Isključen je bio Nimaga. No, nije pomoglo.

Na krcatom Poljudu Hajduk je odigrao s Evertonom 1:1, a kako su u prvom susretu En glezi slavili s 2:0 i Splićani su završili europsko natjeca nje. Poveo je Hajduk sjajnim golom Radoševića u 43. mi nuti. Šok je uslijedio odmah na početku drugog poluvre mena kada je Sigurdsson go tovo s polovine igrališta po godio mrežu. Hajduk je mo gao doći i do pobjede, no Said nije iskoristio kazneni udarac.