TREĆA HNL "ISTOK": IVANKOVO

Pet pogodaka u 38 minuta
Objavljeno 16. listopada, 2017.

Bedem je dočekao Brođane bez dvojice važnih igrača Lučića i Bajića koji imaju problema s ozljedama. No, domaćin je uspješno pokrio taj nedostatak i bodovi su ostali u Ivankovu. No, u uvodnim minutama susreta nije se očekivao takav rasplet. Gosti su poveli već u drugoj minuti nakon grube pogreške obrane Bedema koju je je Sivrić pretvorio u 0:1. Međutim, već u devetoj minuti bilo je 1:1, a u 12. je Bedem poveo zahvaljujući autogolu Smolčića. Domaćin je nastavio u visokom ritmu i u 23. minuti Validžić je pogodio za 3:1. Nije to bio kraj uzbuđenjima u prvom poluvremenu, u 38. minuti Marsonia je smanjila na 3:2 preko Bundavice i tim rezultatom otišlo se na odmor. U drugom poluvremenu bilo je prilika na obje strane, ali su mreže mirovale i Bedem je ostavio sva tri boda kod kuće. D. Matanić

BEDEM                      3  (3)
MARSONIA              2  (2)

IVANKOVO – Igralište Grac. Vrijeme i teren: sunčano toplo, ugodno za igru, odličan teren. Gledatelja: 200. Suci: Kurbaša (Bizovac). Strijelaci: 0:1 Sivrić, 1:1 Raić-Sudar, 2:1 Smolčić (autogol), 3:1 Validžić, 3:2 Bundavica. Žuti kartoni: Raić- Sudar, Mrdeša (Bedem), Mišić, Prodanović, Šivrić (Marsonia). Crvenih kartona nije bilo.

BEDEM: Marijanović 6,5, Babić 7,5, Smolčić 7, Validžić 7,5, Božić 7, Borko 6,5, Mrdeša 6,5, Ujvari 8, Raić-Sudar 7 (od 90. Stojić), Sambol 7 (od 90. Naletilić), Lajtman 7 (od 59. Stojanović 6,5).

MARSONIA: Memović 6,5, Kalanj 6,5, Balentović 7, Mirković 6,5, Mišić 7, Sivrić 7, Rosnadić 7 (od 66. Martić), Prodanović 6,5, Madžarević 7, Radić 6,5, Bundavica 7.

IGRAČ UTAKMICE: BORIS UJVARI (BEDEM).