Kosić i Marsonia počeli pobjedom
Objavljeno 23. siječnja, 2023.
Nogometaši Marsonije su na svom terenu kraj Save protiv Čepina odigrali prvu pripremnu utakmicu u ovoj godini u kojoj je novi trener Domagoj Kosić isprobao sve raspoložive snage. Zaigrali su i neki novi igrači koji će se kroz zimski dio priprema pokušati nametnuti treneru Brođana i ostati kraj Save. Tko će ostati, još se ne zna, ali Kosić je na klupi Marsonije krenuo pobjedom, bijelo-crni svladali su Čepinčane sa 3:0. Sva tri pogotka pala su u drugom poluvremenu, a ono što veseli je da se to dogodilo kada su u igru ušli mlađi igrači i riješili pobjednika. Marsoniji je prednost donio Lovro Anić, u 72. minuti David Radman zabio je za 2:0, a na samom kraju susreta, u 90. minuti, zabio je i Ivan Guberac za konačnih 3:0. I. Li.