CIBALIA ZABILJEŽILA NOVI PORAZ

Možemo se iskupiti već kod Opatijaca
Objavljeno 14. rujna, 2020.
Cibalia ni u 4. kolu Druge HNL nije uspjela ostvariti svoju prvu ovosezonsku pobjedu. U četvrtoj drugoligaškoj etapi u Vinkovcima je gostovala Kustošija i ponijela kući pun plijen slavivši sa 2:1.

Stanka u prvenstvu zbog reprezentativnog tjedna trebala je dodatno konsolidirati redove Cibalije uoči domaćeg susreta s Kustošijom, ali Tomić nije uspio u svom naumu i njegova je momčad opet ostala bez pobjede. Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu kada su gosti preko Havojića i Kelave došli do velikih 0:2. U nastavku susreta Nigerijac u redovima Cibalije Diyoke uspio je u 72. minuti smanjiti na 1:2, ali bilo je to sve od domaćina.

- Pogodci su nas uzdrmali i nakon toga nismo znali na pravi način odreagirati i stati na loptu. S drugim poluvremenom mogu biti zadovoljan, pokazali smo jedno posve drugo lice, na kraju nismo imali tu dozu sreće koja je bila potrebna. Pogodili smo prečku u posljednjoj minuti, mogli smo bar do boda... Ništa još nije izgubljeno, još je dosta bodova u igri, imamo priliku iskupiti se već za nekoliko dana u Opatiji - istaknuo je trener nogometaša Cibalije Petar Tomić.
U sljedećem kolu Cibalia gostuje kod novog drugoligaša Opatije. K.L.
CIBALIA *1 (0)

KUSTOŠIJA 2 (2)

VINKOVCI - Stadion HNK-a Cibalia. Sudac: Vlatko Mlinarić (Sisak). Strijelci: 0:1 Kelava (15.), 0:2 Havojić (38.), 1:2 Diyoke (72.). Žuti kartoni: Oršolić, Stanić (Cibalia). Crvenih kartona nije bilo.

CIBALIA: Đaković, Miljanić (od 46. Ciprić), Baltić, Bajić (od 78. Križanović), Diyoke, Oršolić, Baraban (od 85. Nikolić), Galić (od 46. Jajalo), Stanić (od 70. Šarić), Išasegi i Karabatić.

KUSTOŠIJA: Šušković, Šimunić, Šušković-Jakopac, Ljubanović (od 67. Šlogar), Jugović (od 79. Barada), Ivanković, Kelava (od 90. Matteoni), Havojić (od 67. Šlogar), Lagundžić, Vukelić (od 46. Ntchamda Ntchamda) i Vištica.