BELIŠĆE

Radovanović s dva gola predvodio slavlje domaćih
Objavljeno 20. svibnja, 2019.
Poveli su domaći već u ranoj fazi utakmice, Paulić je s 25 metara snažno pucao i lopta je odsjela u gornjem lijevom kutu - 1:0. Nakon pola sata igre domaći su izveli školski kontranapad, Radovanović je prošao po desnoj strani, uputio odličan centaršut u gostujući peterac, na loptu je natrčao Grafina i bilo je to 2:0. Gosti su svoju prvu pravu priliku imali u 42. minuti, kada je udarac Dos Santosa odlično obranio domaći vratar Marin Stanić. Ipak, prije odlaska na odmor Zrinski je smanjio, Dos Santos je pobjegao domaćoj obrani i s 10-ak metara pogodio nebranjeni dio mreže.

U nastavku susreta, u 48. minuti, Radovanović je nakon centaršuta Šileša glavom poslao loptu u gredu. Šest minuta poslije Paulić je izveo udarac iz kuta, na skoku je najviši bio Radovanović i udarcem glavom poslao loptu u mrežu. U 69. minuti domaći su postigli četvrti pogodak, koji je bio preslik trećeg, razlika je bila samo u tome što je udarac iz kuta izveo Pačar, ponovo je najbolji strijelac Belišća i najbolji pojedinac na utakmici Radovanović najviše skočio i postigao svoj drugi pogodak na utakmici, odnosno četvrti za Belišće. Z.Kaptalan
Belišće       4 (2)

Zrinski       1 (1)

BELIŠĆE - Gradski stadion. Vrijeme: ugodno. Teren: odličan. Gledatelja: 200. Sudac: Dražen Matasović (Đakovo) 6,5. Strijelci: 1:0 Paulić (2), 2:0 Grafina (32), 2:1 Dos Santos (45), 3:1 Radovanović (54), 4:1 Radovanović (69). Žuti kartoni: Paulić, Pačar (Belišće), Majdiš (Zrinski). Crvrnih kartona nije bilo.

BELIŠĆE: M.Stanić 7, Žaja 7,5, Barišić 7 (od 46. Šileš 7), Milić 7,5, Salapić 7,5, Matoković 7, Paulić 7 (od 79. Mandić -), Damjanović 7 (od 69. Vinogradac 7), Grafina 7, Radovanović 8, Pačar 7,5

ZRINSKI (J): Havziu 6, Mihaljević 5,5, Fehir 5,5, Matković 5,5 (od 75. Galić -), Pranjić 6, Bagarić 5,5, Dos Santos 6,5, Kukučka 6, Majdiš 5,5, Filipović 5,5 (od 61. Šinko 5,5), Sudar 5,5 (od 46. Kerovec 5,5)

IGRAČ UTAKMICE: FILIP RADOVANOVIĆ (BELIŠĆE)