BELIŠĆE

Ždralovčani zaprijetili, Belišćani u 70. minuti riješili dvojbe
Objavljeno 19. studenog, 2018.
U posljednjoj utakmici jesenskog dijela prvenstva koju je momčad Davora Rupnika odigrala pred svojim navijačima Belišćani su upisali nova tri boda. Već u 10. i 12. minuti ozbiljno su prijetili gostima iz Ždralova. Grafina i Radovanović bili su u stopostotnim prilikama, ali se lopta nije našla u mreži. Točno sredinom prvog dijela Ratković je bio asistent Damjanoviću, kojem s pet metara nije bilo teško pogoditi mrežu. U 41. minuti imali su domaći slobodan udarac s 30 metara od vrata Mladosti. Gosti su pokušali namjestiti zaleđe, nisu uspjeli, što je iskoristio Radovanović - 2:0. U nastavku Sučić je, u 53. minuti, nadmudrio Žaju i prizemnim udarcem s deset metara pogodio malu mrežicu nemoćnog vratara Stanića - 2:1. Dvojbe su riješene u 70. minuti. Radovanović je s desne strane nisko uputio loptu, koju je pod gredu zapucao Tatlović - 3:1. Z. Kaptalan
BELIŠĆE        3 (2)

MLADOST        1 (0)

​BELIŠĆE – Gradski stadion. Vrijeme: sunčano i prohladno. Teren: dobar. Gledatelja 150. Sudac Dario Matočec (Đurđevac) 7. Strijelci 1:0 Damjanović 23., 2:0 Radovanović 41., 2:1 Sučić 53., 3:2 Tatlović 70. Žuti kartoni: Grafina (Belišće), Furmek, Šiprak, Pleić (Mladost)

BELIŠĆE: Stanić 6,5, Žaja 6, Milić 6,5, Salapić, Ratković 6,5, Paulić 6 (od 72. Ranogajec 6), Vinogradac 6 (od 46. Poljak 6), Damjanović 6,5 (od 46. Tatalović 6,5) Grafina 6,5, Radovanović 7, Šileš 6

MLADOST: Knežević 6, Bošnjak 6,5, Nikolić 6,5, Furmek 6, Sučić 6,5, Renić 6, Dodaj 6, Kočiš 6 (od 27. Buzuk 6) Markulj 6 (od 75. Coha 6), Kosanović 6, Šiprak 6 (od 46. Pleić 6)

IGRAČ UTAKMICE: FILIP RADOVANOVIĆ (BELIŠĆE)