TREĆA HNL ISTOK: POŽEGA

Dva pogotka Karačića, Adamović isključen
Objavljeno 14. svibnja, 2018.

Nogometaši Slavonije došli su do važnih bodova na svom stadionu protiv Belišća. Pred dvjestotinjak gledatelja Požežani su slavili 2:0, a oba pogotka postigao je Marko Karačić, koji je ponovno bio prvo ime utakmice. Slavonija je u vodstvo došla u 21. minuti, kada se Karačić sjurio po desnoj strani obrane gostiju, pokušao je asistirati napadaču Ivanu Smojviru, ali mu se lopta vratila od obrambenog igrača Belišća. Karačić je taj poklon iskoristio postigavši pogodak. U 33. minuti trener Belišća Zdenko Adamović morao je napustiti prostor uz trenersku klupu. Razlog isključenja je psovanje sucu. Minutu prije kraja poluvremena Slavonija je imala indirektan udarac. U završnici lijepe akcije Karačić je jakim udarcem svladao vratara Stanića. Do kraja utakmice Slavonija je održala vodstvo i došla do važnih bodova. AGM Kruna

SLAVONIJA                 2  (2)
BELIŠĆE                        0

POŽEGA - Stadion kraj Orljave. Gledatelja: 200. Suci: Marijo Petrović (Čazma), pomoćnici Marin Ćosić i Petar Plevnik (Bjelovar). STRIJELAC: 1:0 Karačič (21), 2:0 Karačić (44). Žuti kartoni: Podobnik, Marčetić i Šulc (Slavonija), Pranjić, Matoković, Pilj i Mandić (Belišće). Crveni karton: Adamović (trener Belišća)

SLAVONIJA: Rezo, Nikolaš, Neruda, Majstorović, Marčetić (od 72. Plešić), Karačić, Šulc (od 88. Bojić), Včelik (od 61. Grbeš), Podobnik, Božić i Smojvir

BELIŠĆE: M. Stanić, V. Stanić (od 58. Poljak), Milić, Ratković, Mandić, Paulić (od 77. F. Stanić), Jakovčević (od 46. Matoković), Pilj, Pranjić, Blažević, Vučemilović