TREĆA HNL "ISTOK": ORIOVAC

Marušić u 90. zadržao bodove u kući
Objavljeno 20. studenog, 2017.

Pogotkom Mateja Marušića u 90. minuti Oriovčani su zadržali bodove u kući! Isti je domaći igrač i prvi put svladao koprivničkog vratara u 21. minuti, ali su 15-ak minuta prije kraja Koprivničani preko svježeg Kovačića uspjeli izjednačiti. Ne, međutim, i otići neporaženi s toga gostovanja.D.L.

Orioliok                      2  (1)
Koprivnica                  1  (0)

ORIOVAC - Igralište NK-a Oriolik. Vrijeme: oblačno. Teren: dobar. Gledatelja: 80. Sudac: Stjepan Barišić (Osijek). Strijelci: 1:0 Marušić (21), 1:1 Kovačić (75), 2:1 Marušić (90). Žuti kartoni: Vrljić, Kokotović, Jurić, Marušić (Oriolik) i Martinaga (Koprivnica). Crvenih kartona nije bilo.

ORIOLIK: Herceg, Đerek, Marušić, Kokotović, Vrljić, Jurić, Marinović, Lucić, Stahović (od 63. Nikičić), Stubičan, Ferić.

KOPRIVNICA: Kurtanjek, Tucaković, Halavuk, Srbljinović, Bubnjić (od 70. Tuba), Jambrušić, Kolar, Čakarić, Zanjko, Martinaga (od 70. Kovačić), Brcković.