PRIJATELJSKE UTAKMICE

Ljubojević priznao primat Višnjevčanima
Objavljeno 16. veljače, 2020.
Bivši igrač NK Osijek Goran Ljubojević u Višnjevac je, kao trener u sklopu priprema, doveo baranjskog nogometnog županijskog drugoligaša iz Draža. Domaćem četvrtoligašu dobro parirajući posebice u prvom poluvremenu u kojem nije bilo pogodaka, iako su obje momčadi imale po dvije prigode. U nastavku se igralo otvorenije, zanimljivije i efikasnije. Pobijedio je spremniji sastav Višnjevca s 3:1, propustivši slaviti uvjerljivije, budući da klupski predsjednik Marijan Mihaljević, pri rezultatu 0:0 nije realizirao opravdano dosuđeni kazneni udarac. Pokrio ga je Lendić s dva pogotka trasiravši Višnjevčanima put prema pobjedi.

Međusobnu provjeru imali su i visokokotirajući slavonski nogometni trećeligaši Marsonia i Čepin. Susret u Slavonskom Brodu uz Savu završio je bez pobjednika, 1:1. Lider Treće HNL "istok" Marsonia, kao i jesenas u borbi za bodove nije uspjela poraziti momčad Čepina koja je uvodno bila u zaostatku. Mrežu gostiju u 18. minuti pogodio je Jašarević, ali je pet minuta kasnije Bungić anulirao taj zaostatak te, ispostavilo se kasnije, postavio konačan rezultat toga pripremnog susreta. Bilo je potom prigoda za nove pogotke na obje strane, ali bez konkretnog učinka koje treneri Braslav Ostojić i Igor Toth mogu polako rezimirati, budući da se prvenstvo nastavlja 29. veljače. D.L.