ĐAKOVO

Grgačević donio vodstvo, a Šubara spriječio prvo slavlje Đakovčana
Objavljeno 9. rujna, 2019.
Đakovčani su i drugi domaći susret remizirali, no prva su momčad koja je u novoj sezoni otkinula bodove Slavoniji. Domaćin je poveo nakon što je Župan zdesna asistirao Grgačeviću u 31. minuti, a Požežani su izjednačili deset minuta kasnije preko Šubare. G.R.
Croatia Đak.       1 (1)

Slavonija       1 (1)

ĐAKOVO - Stadion Đakovo. Gledatelja: 200. Sudac: Marko Reljan (Osijek). Strijelci: 1:0 Grgačević (31), 1:1 Šubara (41). Žuti kartoni: Pongračić, Klemen, Župan, Lulić (Croatia Đakovo), Šulc (Slavonija).

ĐAKOVO CROATIA: Nevistić, Grgačević, Ivić, Kolak, Pongračić, Burazin (od 72. Hulak), Petričević (od 61. Galičić), Klemen, Župan, Bionda (od 46. Lulić), Stipanović.

SLAVONIJA: Bošnjak, Majtanić, Plešić, Marčetić, Antunović (od 67. I. Smojvir), Šulc, A. Smojvir (od 46. Žuljević), Di. Bognar, M. Peharda, I. Peharda, Šubara.