JELISAVAC

Odluka u 84. minuti, Dinjar i Čaušić donijeli Vihoru kvalitetu
Objavljeno 17. rujna, 2018.
Nogometaši Vihora su, nakon uvjerljivog poraza u Slavonskom Brodu, u susretu protiv Koprivnice na svom terenu Koreja u Jelisavcu ostvarili tešku, ali zasluženu pobjedu. Konačno su pravo nastupa stekli Marko Dinjar i Andrej Čaušić, a njihovo iskustvo itekako se osjetilo. Posebno je Dinjar donio Vihoru važnu prevagu na sredini terena, dok je Čaušić davao sigurnost u obrani. Momčad Koprivnice dobro se držala i odolijevala domaćinu sve do 84. minute. Pogodak odluke dogodio se kada je iskusni Torčić, koji je u šao u igru na početku drugog poluvremena zamijenivši mladog Samira Kubalu, zatresao gostujuću mrežu. Uz minimalnu, ali zasluženu, pobjedu treba istaknuti kako je Dinjar bio u prigodi, ali je njegov udarac zaustavila vratnica.S.Sobodić
VIHOR *1 (0)

KOPRIVNICA* 0

JELISAVAC – Igralište: Koreja. Gledatelja 150. Glavni sudac: Stjepan Barišić (Osijek) 7. Pomoćni suci: Marko Nikolić (Županja), Franjo Vučko (Otok). Četvrti sudac Ivan Menđušić (Vinkovci). Delegat Vladimir Vugrinec (Selnik). Strijelci: 1:0 Torčić (84). Žuti kartoni: Pavlović, Pinter, Šoštarić, Vratković, S.Kubala, Torčić (Vihor), Kovačić, Vrkić (Koprivnica). Crvenih kartona nije bilo.

VIHOR: Banović 6,5 Pavlović 7, Čaušić 6,5, Pinter 6,5, M.Kubala 6 (od 63.Dubravac -), Jović 6,5, Hegol 6 (od 46.Torčić 7), Dinjar 7, Šoštarić 6,5, Vratković 6,5, S.Kubala 6 (od 81.Čiš -). Trener Marko Dinjar.

KOPRIVNICA: Slukić 6,5, Rengel 6 (od 78.Hontić-), Tuba 6, Srbljinović 6, Grgurina 6,5, Kovačić 6,5 (od 64.Mihaljević -), Kolar 6, Jagarinac 6, Kudurnija 6, Lucas Guilherme 6,5, Vrkić 6. Trener Vedran Medenjak.

IGRAČ UTAKMICE: VLADIMIR TORČIĆ(VIHOR)