ODBOJKAŠI MLADOSTI STIGLI NA KORAK DO OBRANE TITULE

Mursa prekasno proigrala na Savi
Objavljeno 2. svibnja, 2024.
Kao i prethodne, treća utakmica finalne serije doigravanja odbojkaša za prvaka Hrvatske otišla je u četiri seta i završila pobjedom domaćina. Kako je počeo jučerašnji dvoboj na Savi, izgledalo je da će sve na parketu biti brzo gotovo. Mladost je odmah preuzela kontrolu, u uvodnom setu je nakon 10:6 sve išlo u korist domaćina. Osječani su imali problema s prijamom, teško su u napadu probijali zagrebački blok, stoga je već nakon 22 minute aktualni prvak imao dobiveni set. U drugom je Mladost bila još dominantnija, mursaši su uspjeli osvojiti samo 11 poena. Trener Zvonimir Bogdanović tražio je raspoloženog igrača, postavu koja bi mogla parirati. Dosta je mijenjao, ali činilo se da nema pomoći. No u trećem setu dolazi do buđenja, utakmica neočekivano dobiva na neizvjesnosti. Gosti smanjuju zaostatak, a u četvrtoj dionici se vodi velika borba. Na kraju ipak pobjeda Mladosti 3:1 (25:16, 25:11, 18:25, 25:23), koja će u nedjelju u Gradskom vrtu imati prvu meč-loptu za titulu.

N.B.

VUKOVAR UGOSTIO KADETSKO PH U DIZANJU UTEGA

Domaćim nadama više od polovine odličja

ŠIBENIK DOMAĆIN ZAVRŠNOG TURNIRA KUGLAČKOG KUPA HRVATSKE

Osijek je svoj glavni cilj već ostvario, no borba za trofej uvijek je dobra motivacija