POLUFINALE KUPA HRVATSKE ZA MLADEŽ

Juniori i kadeti Osijeka preko Dinama u finala
Objavljeno 18. travnja, 2018.

Juniori i kadeti NK-a Osijek izborili su nastup u finalu kupa Hrvatske! Obje su mlade momčadi bijelo-plavih jučer u Zagrebu uspjele sačuvati prednost koju su stekle u prvim utakmicama. Kadeti su u Maksimir donijeli minimalnu prednost od 2:1 i uspjeli su izdržati sve nalete Dinama pa je susret završio bez pogodaka 0:0. Jedan od najzaslužnijih za taj rezultat bio je reprezentativni vratar Osijeka Luka Dubrović koji je u drugom dijelu susreta zaustavio nekoliko teških udaraca. Juniori su, pak, u Zagreb došli s opipljivijom prednošću od 2:0, ali su već u 25. minuti zapali u nevolje jer je zbog drugog žutog kartona isključen Magdić. No, odolijevali su Osječani sve do same završnice susreta. U 89. minuti Marin je zabio za „modre“ iz kaznenog udarca za 1:0, ali to nije pomutilo slavlje osječke momčadi koje je uslijedilo nakon posljednjeg sudačkog zvižduka. Finalni susreti igrat će se u Ivankovu, a juniori će igrati protiv Lokomotive, dok će kadeti za trofej hrvatskog Kupa igrati protiv Hajduka. D. Keler

JUNIORI
DINAMO 1(0)
OSIJEK 0

ZAGREB – Pomoćni teren stadiona u Maksimiru. Vrijeme: sunčano. Teren: odličan. Sudac: Igor Pajač (Zelina). Strijelac: Marin (89 - 11 m). Crveni karton: Magdić (Osijek). PRVA UTAKMICA 2:0 ZA OSIJEK.

DINAMO: Klemenčić, Tomašković (od 46. Mihaljević), Čolina, J. Šutalo, Franjić, Gjira, Marin, Pršir, Baturina (od 76. Kapitnaović), Knežević (od 46. Kim G.), Ćuže.

OSIJEK: Barešić, B.Šutalo, Magdić, Lišnić (od 55. Stanić), Soldić, Durdov (od 50. Benić), Talys, Jakšić, Mišković (od 81. Vojnović), Ivić, Bubalo (od 67. Grgić).

KADETI
DINAMO 0
OSIJEK 0

ZAGREB – Pomoćni teren stadiona u Maksimiru. Vrijeme: sunčano. Sudac: Tomislav Bionda (Zaprešić). PRVA UTAKMICA 2:1 ZA OSIJEK

DINAMO: Josipović, Hrvoj, Jurišić, Radonja, Nikolić, Kočar, Hasić, Juradžija (75. Jančić), Svržnjak (od 37. Jurčec), Krizmanić, Janković (od 46. Kukurika).

OSIJEK: Dubrović, Keč, Jozić (od 62. Senčar), Bognar, Vuksan (od 79. Mikšić), Pudić (od 65. Vinogradac), Kuzminski, Kuprešak (od 76. Balunović), Jošćak, Večerić, Janček (od 44. Stojčević).