HRVATSKI NOGOMETNI REPREZENTATIVAC

Sjajna večer i dva gola Kramarića
Objavljeno 26. siječnja, 2023.
Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić postigao je oba pogotka za Hoffenheim u 2:2 domaćem remiju sa Stuttgartom u susretu 17. kola njemačkog prvenstva. Kramarić je doveo svoju momčad u vodstvo u 11. minuti kada je iz blizine pogodio gornji lijevi kut suparničkog gola, da bi u četvrtoj minuti nadoknade odličnim udarcem iskosa s desne strane pogodio suprotni kut za konačnih 2:2. U međuvremenu je Stuttgart preokrenuo golovima Guirassyja u 45. i Enda u 77. minuti. Bili su to četvrti i peti Kramarićev prvenstveni gol ove sezone, a odigrao je čitav susret za Hoffenheim. Borna Sosa zbog ozljede nije konkurirao za nastup u sastavu Stuttgarta. Nakon 17. prvenstvenog kola Hoffenheim je na 13. mjestu ljestvice Bundeslige s 19 bodova, a Stuttgart je 14. sa 16 bodova. Bivši hrvatski izbornik Niko Kovač je sa svojim Wolfsburgom kao gost deklasirao pretposljednju Herthu u Berlinu sa 5:0.