Marin si darovao lijepu pobjedu
Objavljeno 30. rujna, 2022.
Na dan kad je proslavio 34. rođendan hrvatski tenisač Marin Čilić darovao si je plasman u četvrtfinale ATP turnira u Tel Avivu, za što je morao prvi put u karijeri pobijediti Austrijanca Dominica Thiema, koji je slavio u njihova četiri prethodna dvoboja. Čilić je u večernjem terminu izraelskog turnira do pobjede stigao nakon dva sata i 43 minute borbe, a konačan rezultat je bio 6:7 (6), 6:2, 6:4. Bilo je lijepo vidjeti Čilića koji nije posustao nakon gubitka prvog seta. Naprotiv, nakon što je u prvoj dionici izgubio 13. igru, zaigrao je mnogo bolje i za Austrijanca više nije bilo spasa. Marin je lako izjednačio na 1:1 u setovima, a onda dobio i odlučujuću dionicu za mjesto u četvrtzavršnici. Šesti put ove sezone došao je do četvrtfinala na Touru, a samo jednom se nije uspio probiti do polufinala. No Čilić još uvijek čeka na svoje prvo finale u 2022. godini. U Tel Avivu postavljen je za drugog nositelja, prvi je Novak Đoković.

TAEKWONDO GALEB TROPHY - SERBIA OPEN 2024.