NOVA DOBRA PREDSTAVA ČLANA VATRENIH

Lovro Majer iz susreta u susret dokazuje kvalitetu
Objavljeno 22. studenog, 2021.
Momčad Rennesa u 14. kolu francuske Ligue 1 kod kuće je s 2:0 slavila protiv Montpellierea, a jedan od junaka pobjede domaćih bio je hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer, koji igra u doista velikoj formi.

Sastav Bruna Genesia igra odlično, a najbolji čovjek na terenu bio je upravo Majer koji je sudjelovao u akciji za prvi, a potom zabio i Rennesov drugi zgoditak. Domaćin je poveo u 8. minuti, kada je Majer na desnoj strani gurnuo loptu za Hamarija Traorea, ovaj je centaršutom pronašao Martina Terriera koji je zabio za 1:0. Lovro Majer u 28. minuti i sam se upisao uz strijelce, a bio je to njegov prvi pogodak u dresu Rennesa. Izbornik Hrvatske Zlatko Dalić nedavno je Majeru pružio priliku zaigrati od prve minute u važnoj utakmici s Maltom za odlazak na SP, a ovaj mu je to vratio na najbolji način i odličnom igrom potvrdio da mu je mjesto među Vatrenima.