ŽRK OSIJEK ODIGRAO PRIJATELJSKI SUSRET

Mrkonjina ekipa imala je uspješnu generalku s rivalkama iz Virovitice
Objavljeno 18. siječnja, 2021.
Rukometašice Osijeka odigrale su prijateljsku utakmicu uoči nastavka prvoligaške sezone te su u dvorani Zrinjevac svladale ekipu 1234 Virovitice sa 26:18 (14:11). Trener domaćih Jasmin Mrkonja nije na raspolaganju imao kompletan kadar, nekoliko igračica zbog lakših je ozljeda propustilo taj susret, no i u takvom sastavu Osječanke su bile prejake za posljednjeplasiranu momčad prvoligaškog društva. U 25. minuti bilo je "plus pet" (12:7), a u nastavku su domaće rukometašuce serijom od 5-0 odmaknule na 23:15, bilo je to u 49. minuti te su već tada tako definitivno riješile pitanje pobjednika. Ako ga je uopće i bilo. Lea Hren i Dunja Horvat sa po pet pogodaka predvodile su Osijek, četiri je postigla Josipa Paula Jerčinović, a najefikasnija u gostujućim redovima bila je Nika Deskar sa sedam pogodaka.
Osječanke će sezonu nastaviti u subotu, gostovanjem u 10. prvenstvenom kolu kod ekipe Murvice. G.R.

TAEKWONDO GALEB TROPHY - SERBIA OPEN 2024.