PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA SUSJEDNIH DRUGOLIGAŠA

Osječani do pobjede u bjelobrdskom nastavku
Objavljeno 18. siječnja, 2021.
Pripremni sraz susjednih hrvatskih nogometnih drugoligaša zasluženo je pripao pristiglim Osječanima! Oni su do pobjede došli zahvaljujući znatno boljoj i učinkovitoj igri u drugom poluvremenu kada su oba trenera prigodu dala novim momčadima. Umjetnim bjelobrdskim travnjakom prodefilirali su gotovo svi igrači koji će u proljetnom dijelu prvenstva braniti obostrano visoke jesenske pozicije. Za domaćina su bili kobni počeci poluvremena kada su Osječani dolazili u vodstvo. Na startu, inače ravnoporavnog, prvoga dijela Kuprešak je svladao Đilasa da bi 16 minuta kasnije Horvat stvari vratio na početak kradeći loptu gostima u njihovoj zadnjoj liniji te zatim zaobilazeći Kovačevića i pogađajući praznu mrežu (1:1). Pritisak gostiju početkom nastavka urodio je plodom nakon nepunih sedam minuta kada su izborili kazneni udarac kojeg je sigurno realizirao Sekulić prevarivši Ezgetu - 1:2. Pobjedu je Osječana potvrdio Cherif dvije minute uoči isteka 90. preciznim udarcem svladavši Malenicu - 1:3.D.L.
BSK*1(1)

OSIJEK II*3(1)

BIJELO BRDO - Stadion BSK-a. Vrijeme sunčano. Teren s umjetnom travom. Bez gledatelja. Sudac: Domagoj Kurtović (Osijek). Strijelci: 0:1 Kuprešak (4), 1:1 Horvat (20), 1:2 Sekulić (52.-11m), 1:3 Cherif (88).

BSK: Đilas, Periša, Dalić, Gavrić, Župan, Mišić, Horvat, Čikvar, Ilić, Selbol, Dabro. Još su igrali: Gvozdenović, I. Mihaljević, Vuksan, Ezgeta, L. Mihaljević, Bajić, Majtanić, Dizdar, Lozić, Kegelj, Žutić, Aleksić, Alvarez, Gagulić i Malenica. Trener: Tomislav Steinbrückner

OSIJEK II: Kovačević, Pavičić, Karamatić, Uwem, Benić, Stranput, Prpić, Babin, Latković, Kuprešak, Sekulić. Još su igrali: Kolić, Burčul, Bakula, Branšteter, Cherif, Almeida, Pudić, Janušić, Todorov, Omerović i Cvijanović. Trener: Igor Tolić