PRVA LIGA RUKOMETAŠICA, 3. KOLO

Osječanke poražene u Umagu
Objavljeno 18. listopada, 2020.
Rukometašice Osijeka u 3. su kolu Prve HRL doživjele drugi poraz, ovaj put na gostovanju kod Umaga (28:23). Nakon prošlotjednog domaćeg posrtaja protiv Bjelovara, Osječanke su se nadale vratiti u pobjednički ritam, no to im nisu dopustile domaće igračice koje su stigle i do treće pobjede. Velik dio posla Umažanke su odradile već u prvih 30 minuta, nakon kojih su imale šest pogodaka viška (14:8), a kada su početkom nastavka s još dva gola povećale razliku na "plus osam" (16:8), bilo je jasno kako će gošće teško izbjeći poraz. Tako je i bilo, do kraja utakmice osječke rukometašice nisu se uspjele značajnije rezultatski približiti, pa će na drugu ovosezonsku pobjedu još morati pričekati. G.R.
Umag 28 (14)

Osijek 23 (8)

UMAG - SD Stella Maris. Suci: Ivica Botinčan i Dario Rupčić (oba Rijeka).

UMAG: Plahinek 6, Kernjus 1 (1), Hrelja, Miočinović 2, Jajčević 2, Pavković 6, Blašković (10+0), Nushi 1, Bunić, Pavić (2+0), Trento, Lisjak 1, Markežić, Kremer, Vidak 5, Barišić 4.

OSIJEK: Borac, Putnik, Pajić, Hren, Lacković 8 (2), Jerčinović 1, Barbir 2, Milovanović 2, Jeršek 2, Zagorščak 1, Špoljarić, Humel, Brkić (9+2), Frančić 4, Grbavčević 3, Sablić.

SEDMERCI: Umag 5 (1), Osijek 2 (2); ISKLJUČENJA: Umag 12 minuta (Barišić 2+2, Hrelja 2, Miočinović 2, Pavković 2, Lisjak 2), Osijek 8 minuta (Zagorščak 2+2+2, Lacković 2).