U DOMU SPORTOVA OSTALE BEZ ULOVA

Košarkašice Murse Vrijednosnica vratile se s uvjerljivim porazom
Objavljeno 18. listopada, 2020.
Košarkašice Murse Vrijednosnica Osijek u metropolu su otišle pune optimizma, no kući su se vratile s uvjerljivim porazom. U sklopu 3. kola Premijer lige skupina Sjever Osječanke su izgubile kod Trešnjevke sa 76:58. Zagrepčanke su tako ostale na stopostotnom učinku, a "mursašice" na kontu imaju pobjedu i dva poraza.

Prvo poluvrijeme u maloj dvorani zagrebačkog Doma sportova proteklo je u izjednačenoj igri, da bi u trećoj četvrtini domaće napravile seriju 12-0 i u tim trenutcima prelomile utakmicu.

Pobjegle su Mursi Vrijednosnicama Osijek na veću razliku koja se na kraju pokazala nedostižnom za gostujuću ekipu, koja se u nekim trenutcima rezultatski približavala, ali nije mogla do egala ili preokreta.

Pet košarkašica Trešnjevke 2009 imalo je dvoznamenkasti broj poena, a valorizacijski najbolje učinke imao je bekovski par Nika Rodek (19p+3as+7uk) i Hana Mühl (11p+8sk+9as+5uk). Kod gošći prvo ime bila je Sena Matešić s 20 poena, a Davorka Balić ostala je na klupi zbog bola u koljenu. I. Li.