PAKET 24 PREMIJER LIGA ZA RUKOMETAŠE

Buntićeva dva pogotka iz sedmerca donijela Spačvi bod na startu
Objavljeno 27. rujna, 2020.
Derbi-susret 1. kola Paket 24 Premijer lige za rukometaše odigran je u Vinkovcima. I već prvo kolo pokazalo je izjednačenost suparnika i da bi se mogla voditi zanimljiva borba za pozicije koje vode u Ligu za prvaka. Susret je završen podjelom bodova, Vinkovčani su češće imali prednost, u 16. minuti i pet pogodaka razlike (10:5), a na odmor se otišlo s "plus dva" za domaće. Nakon vodstva Spačve od 18:15 Dubrava je serijom od 3-0 došla do prvog izjednačenja u nastavku susreta. Do sredine drugog poluvremena domaći su još držali vodstvo, međutim, slijedilo je novo izjednačenje (24:24) pa je susret otišao na Dubravin mlin. U završnici su Zagrepčani bili ti koji su držali prednost, ipak, domaći su uspjeli doći do boda, zahvaljujući dvama pogodcima novog igrača Buntića nakon udaraca sa sedam metara. Izjednačujući pogodak stigao je nakon time-outa kada je vrijeme na semaforu već isteklo. K.L.

SPAČVA VK         30 (16)

DUBRAVA            30 (14)

VINKOVCI - Dvorana OŠ Bartola Kašića. Gledatelja:200. Suci: Matija Gubica (Višnjevac) i Boris Milošević (Osijek)

SPAČVA VINKOVCI: Ćirović (0+2), Pašagić (12+0), Jurić, Vašarević 3, Nađ 3, Čičak 8, Buntić 5 (3), Voloder, Vignjević 4, F. Mažurana, Mihaljević, Bolanča 2, D. Radović, Božić 4, M. Radović i Nedić 1

DUBRAVA: Marković (11+1), Grahovac (1+1), Ivanković 6, Bahtijarević 1, Vinković 8 (6), Šalić, Turčić, Lisac, Vučelić 7, Godec 3, Malbašić, M. Mihaljević, Gaća, Obradović 1, Kaštelan 2 i Babić 2

SEDMERCI: Spačva Vinkovci 5(3), Dubrava 8(6); ISKLJUČENJA: Spačva Vinkovci 8 minuta (Nađ 2, D. Radović 2, Božić 2 i M. Radović 2), Dubrava 10 minuta (Ivanković 2, Godec 2+2, Malbašić 2 i Babić 2)