KVALIFIKACIJE ZA 1. ŽNL OSJEČKO-BARANJSKU

Daljci prošli, sudac vrijeđan i polijevan vodom
Objavljeno 9. srpnja, 2020.
Nakon što je u Vardarcu prva kvalifikacijska utakmica pretkola za popunu Prve osječko-baranjske nogometne lige završena bez pobjednika (1:1) i uzvrat u Dalju pretpostavljao se slično neizvjesnim! To se i ispostavilo, čemu je svjedočilo 600-tinjak znatiželjnika koji su vidjeli pobjedu domaćeg sastava te plasman Radničkog u sljedeći krug natjecanja. Daljski su nogometaši postigli sva tri pogotka jer su izjednačujući smjestili u krivu mrežu. Za domaćina susret nije mogao bolje započeti jer je u desetoj minuti Cebić svladao vardaračkog vratara, ali je uoči odmora (38.) Jelić poslao loptu iza leđa svoga čuvara mreže te susret i ukupni skor vratio na početak - 1:1. U 77. minuti iskusni Vratović poslao je i drugu loptu u mrežu gostiju koja je bila presudna tako donijevši slavlje svome sastavu - 2:1. Pristigli se baranjski istodobno napunio žutim kartonima kojih im je sudac Antonio Škobić dodijelio čak devet uključujući i treneru Miri Samradžiću. Tu, međutim, nije bio kraj jer je toga čepinskog suca nakon susreta vratar Vardarca Robert Kuruc polijevao vodom i vrijeđao nakon što ga je u petoj minuti nadoknade vremena Škobić isključio dodijelivši mu drugi žuti karton. D.L.
RADNIČKI*2 (1)

VARDARAC*1 (1)

DALJ - Igralište NK-a Radnički. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 600. Sudac: Antonio Škobić (Čepin). Strijelci: 1:0 Cebić (10), 1:1 Jelić (38.-ag), 2:1 Vratović (77). Žuti kartoni: Miličić, Takač, Juričan, Kiš, Aćimović, Ferenc i trener Samardžić (svi Vardarac). Crveni karton: Kuruc (Vardarac).

RADNIČKI: Babić, Pole, Vratović (od 88. Leš), Jelić, Jeremijaš, Ig. Simić I, Pušelj, Ig. Simić II (od 61. Horvat, od 83. Rebić), Cebić, Pavičić (od 54. Kajfeš), Omerović.

VARDARAC: Kuruc, Kontrec, Robičko, Kiš, Miličić, Marković, Šileš (od 46. Aćimović), Sekanić (od 52. Ferenc), Juričan, Grandić, Takač.