TAEKWONDO

Sajnamijevci bili uspješni u Vrbovcu
Objavljeno 12. veljače, 2020.
Proteklog vikenda u Vrbovcu je, u organizaciji Taekwondo kluba Rugvica, održan 18. međunarodni taekwondo turnir "M-2", na kojem je nastupilo 370 natjecatelja iz pet zemalja, među kojima je bilo i deset članova TK Sajnami iz Vinkovaca. U kategoriji mlađih kadeta(kinja) istaknuli su se Grgur Šarić i Ante Jukić osvojivši drugo mjesto te Jan Kranjčević i Julija Bukovac, koji su završili na trećem. Blizu postolja bili su i Dino Željko Laškarin i Karlo Grgić, ali su tijesno izgubili u borbama za medalju. U kategoriji starijih kadeta i kadetkinja Valentina Plašć bila je druga, a Filip Plavčić zaustavljen je na korak do medalje. Junior Patrik Sučić ušao je u polufinale, ali, kako se borio bolestan i uskoro ide na važan G turnir u Sloveniji, odlučeno je da preda borbu i zadovolji se broncom. U kategoriji KICK-Ž3 vinkovački je klub predstavljala Lucija Bukovac i izgubila u borbi za medalju.
Natjecatelji su nastupili pod vodstvom trenera Jasmine Lucić, Divijana-Martina Kelave te Renate Bukovac. A.G.