NBA

Spursi slavili kod Miamija
Objavljeno 21. siječnja, 2020.
U jedina dva nedjeljna susreta na NBA parketima, San Antonio Spursi pobijedili su Miami Heat sa 107:102, dok je Indiana na gostovanju slavila protiv Denvera sa 115:107. Spurse su do trijumfa vukli LaMarcus Aldridge s 21 poenom, DeMar DeRozan s 20 koševa i po devet skokova i asistencija te Patty Mills koji je susret završio s učinkom od 18 poena i pet skokova. Luka Šamanić nije konkurirao za sastav Spursa zbog ozljede. Indiana je slavila kod Denvera, i to nakon preokreta. Domaćin je vodio od početka utakmice, a sredinom treće četvrtine imao je i 11 poena prednosti (77:66), međutim, Indiana se vratila u igru i šest minuta prije kraja uspjela je izjednačiti (91:91), a onda u završnici susreta i potpuno okrenuti rezultat u svoju korist. Denver je imao čak deset promašenih bacanja te očajnih 3-23 za tri poena, što je samo 13 posto, dok su gosti tricu gađali 44 posto (13-29), a što je najvažnije pogodili su ih nekoliko kad se rezultat lomio.