NBA

Babo na kraju neiskorišten
Objavljeno 27. studenog, 2019.
Nedavno je Bojan Bogdanović tricom prije sirene odlučio dvoboj Utaha i Milwaukeea. U novom srazu naš je košarkaš bio najbolji u redovima Jazzera, koji su u gostima doživjeli poraz od 120:118. "Babo" je za za 34 minute upisao 24 poena (4-7 za dva, 5-8 za tri, 1-1 slobodna bacanja), uz četiri asistencije i tri skoka. Gosti su imali i posljednji napad i prigodu za pobjedu. Iako najefikasniji, Bogdanović je uzalud čekao loptu, koja je bila u rukama Donovana Mitchella, no on je "popio" blokadu od Brooka Lopeza. Kod Bucksa, nezaustavljiv je bio Giannis Antetokounmpo, koji je zabio 50 poena, uz još 16 skokova i šest asistencija. Na parket je izlazio i Mario Hezonja, koji je odradio sedam minuta za Portland bez učinka u pobjedi kod Chicaga 117:94. Najbolju utakmicu za Blazerse nakon povratka na NBA parkete odigrao je Carmelo Anthony, postigao je 25 poena uz osam skokova. Ante Žižić nije ni ulazio za Cleveland, koji je kod kuće poražen od Brooklyna 106:108. N.B.