Olimpija slavila u Garešnici
Objavljeno 27. studenog, 2019.
Rukometašice Olimpije svladale su u 9. kolu Druge HRL Sjever u Garešnici istoimenog domaćina s 32:30 (15:12) te tako zadržale treće mjesto na tablici. Osječanke su do druge gostujuće, a ukupno šeste prvenstvene pobjede, stigle uvjerljivije negoli konačni rezultat sugerira, jer su većim dijelom susreta imale solidno vodstvo. Možda i ključnu seriju gošće su napravile u drugoj polovici prvog poluvremena, kada su od 8:8 stigle do 14:8, a iako su na odmoru imale samo tri gola viška, vodstvo u nastavku nije bilo ugrožavano. Olimpija je održavala prednost najčešće između četiri i šest golova. Najefikasnija olimpijašica bila je Ivana Zirn s 12 pogodaka, a Julijana Krajnović zabila je osam golova. Ostali rezultati 9. kola: Darda - Brod 23:28, Đakovo - Pitomača 31:36, Baranja - Podravka 2 Lino 31:30, Koka 2 - Bjelovar 2 32:19, Zelina - Đurđevac 37:33. Vodi Zelina sa 16 bodova, slijede Podravka 2 Lino, Olimpija i Pitomača s 13. G.R.