BELIŠĆE

Ždinjak pogodio u 89. za proboj Belišćana na drugo mjesto tablice
Objavljeno 11. studenog, 2019.
Nogometaši Belišća sretno i spretno osvojili su tri boda protiv odlične momčadi Graničara. Poveli su domaći u 18. minuti nakon što je Paulić iz slobodnog udarca s 20 metara prebacio živi zid i pogodio gornji desni kut. U 41. minuti pogrešku Ždinjaka koji je izgubio loptu u svom kaznenom prostoru nije najbolje iskoristio Cerovski, pucao je s deset metara iskosa, a vratar Stanić je s pomoću vratnice loptu izbacio u korner. U 62. minuti gosti su umalo izjednačili, Lotar je sam izišao na domaćeg vratara koji je obranio taj udarac. Tri minute kasnije Županjci su nakon lijepe akcije ipak poravnali, a realizator je bio Ivan Kovačević. Nakon što su gosti zakomplicirali u 82. izglednu situaciju, Belišćani su do pobjede stigli minutu prije kraja, kada je Jakić okomitom loptom uposlio Ždinjaka, a on s deset metara pogodio lijevi donji kut. Z. Kaptalan
Belišće*2 ()

Graničar*1 ()

BELIŠĆE – Gradski stadion. Gledatelja: 150. Vrijeme: oblačno i kišovito. Teren: odličan, ali sklizak. Sudac: Alen Dobraš (Požega) 7,5. Strijelci: 1:0 Paulić (18), 1:1 I. Kovačević (65), 2:1 Ždinjak (89). Žuti kartoni: Žaja, Ždinjak, Paulić (Belišće), Šibalić, Kegalj, Berač, Hodak (Graničar). Crvenih kartona nije bilo.

BELIŠĆE: Stanić 7, Žaja 6,5, Lacković 6,5 (od 75. Jakić 6,5), Pačar 7 (od 90. Milić), Ždinjak 8, Agatić 6,5, Paulić 7 (od 63. D. Damjanović 6,5), Išasegi 7, Rosandić 7, Anić 7, B. Damjanović 7.

GRANIČAR: Primeća 6,5, Pejčić 6,5, Huber 6 (od 60. I. Kovačević 7), Šibalić 6,5, H. Kovačević 7, Lešić 7 (od 81. Lukačević), Levec 6 (od 46. Hodak 6), Cerovski 6,5 Kegalj 6, Lotar 7, Berač 6.

IGRAČ UTAKMICE: BENJAMIN ŽDINJAK (BELIŠĆE).