ORIOVAC

Lotar zabio za drugo gostujuće slavlje Graničara
Objavljeno 14. listopada, 2019.
Nogometaši Graničara stigli su do druge gostujuće pobjede nanijevši istodobno i prvi domaći poraz Orioliku. Za Oriovčane je dobro počelo, jer su već u petoj minuti poveli pogotkom Kuzmića. Vodstvo su imali do 48. minute kada je netom nakon ulaska u igru Hodak izjednačio rezultat, a pobjedu Županjcima donio je napadač Lotar iskoristivši u 83. minuti dosuđeni jedanaesterac u njihovu korist. A.G.
ORIOLIK       1 (1)

GRANIČAR       2 (0)

ORIOVAC – Stadion Oriolik. Gledatelja: 200. Sudac: Oliver Romić (Osijek). Strijelci: 1:0 Kuzmić (5), 1:1 Hodak (48), 1:2 Lotar (83-11m). Žuti kartoni: Đerek, Marušić, Gospočić (Oriolik).

ORIOLIK: Herceg (od 50. Zeba), Marušić (od 75. Zulić), Kuzmić, Mijić, Gospočić, Jurić, Bošnjaković (od 67. Petrak), Barišić, Lucić, Stahović, Đerek.

GRANIČAR: Primeća, I. Kovačević (od 65. Pastuović), Miličević, Pejčić, Krznarić (od 46. Hodak), H. Kovačević, Lešić, Kegalj, Lotar, Berač, Babić (od 85. Cerovski).