PRIJATELJSKI SUSRET

Nakon mršavih 0:0, u drugom poluvremenu pala čak četiri pogotka
Objavljeno 9. kolovoza, 2019.
Nogometni trećeligaš iz Jurjevca do pripremne pobjede nad domaćim četvrtoligašem Olimpijom došao je u drugom poluvremenu kada su postignuti svi pogoci. Osječani su u prvom dijelu bili ravnopravni i uspjeli su sačuvati mrežu koju su im u nastavku jurjevačke mlade pričuve tri puta pogodile. Domaći u međuvremenu nisu realizirali kazneni udarac, ali su ipak u završnici došli do počasnog pogotka zahvaljujući Vidanecu. Tako su na ovoljetnoj premijeri pred svojim pristašama doživjeli poraz, nakon što su prethodno tri puta bili gosti. U Grabovcu, s istoimenim županijskim prvoligašem, remizirali su (3:3), zatim su u Kneževim Vinogradima izgubili od budućeg ligaškog protivnika Borca rezultatom 3:0, da bi potom u Livani bili uvjerljivi svladavši tamošnjeg županijskog prvoligaša Tomislava s 4:1.D.L.
OLIMPIJA       1 (0)

ZRINSKI (J)       3 (0)

OSIJEK - Igralište u Donjem gradu. Vrijeme sunčano, vruće i sparno. Teren dobar. Gledatelja: 100. Sudac: Oliver Romić (Osijek). Strijelci: 0:1 Sabljić (52), 0:2 Stuhli (63), 0:3 Borovčanin (69), 1:3 Vidanec (78).

OLIMPIJA: Havziu, Vrdoljak, Špoljarić, Vidanec, Škarica, Vidović, Pranjić, Koša, Marić, Kračun, Mijatović. Još su igrali: Galić, Lucić, Bošnjaković i Đorđić. Trener: Franjo Pranjić

ZRINSKI: Stipanović, Mihaljević, Begović, Šinko, Bubalo, Kegelj, Matković, Moises, Kukučka, Dos Santos, Žutić. Još su igrali: Čengić, Bokanović, Đenan, Lukačević, Kerovec, Bagarić, Jovanović, Sabljić, Borovčanin i Stuhli. Trener: Robert Grnja