NOGOMET

Bulut pokvarila gošćama premijeru
Objavljeno 7. kolovoza, 2019.
Nogometašice Osijeka odigrale su na svojoj Mačkamami pripremnu utakmicu i svadale ekipu Lokomotive iz Brčkog s 3:2 (2:2). Gošće su ostavile vrlo dobar dojam u premijernom posjetu Mačkamami, ali nisu mogle ništa više od časnog poraza. Prvo poluvrijeme završilo je bez pobjednika, ali sa po dvije lopte u obje mreže. Selma Mešanović je u 18. minuti pogodila za vodstvo Lokomotive, no u sljedećih desetak minuta Izabela Lojna i Lorena Balić preokrenule su rezultat na 2:1 da bi se na odmor otišlo s neriješenim zahvaljujući pogotku Marije Damjanović. U sedmoj minuti nastavka Mateja Bulut je centaršut slijeva glavom skrenula u bliži kut te postavila konačan rezultat te međunarodne pripremne utakmice - 3:2. Osječanke danas (četvrtak) imaju novu test-utakmicu, opet s međunarodnim predznakom, na Mačkamamu dolazi mađarski znanac MTK iz Budimpešte. Taj će se prijateljski susret igrati u 16 sati. D. L.
OSIJEK*3 (2)

LOKOMOTIVA (B)*2 (2)

OSIJEK - Igralište "Mačkamama". Vrijeme sunčano, vruće i sparno. Teren odličan. Gledatelja: 70. Sudac: Oliver Romić (Osijek). Strijelci: 0:1 Mešanović (18), 1:1 Lojna (21), 2:1 Balić (29), 2:2 Damjanović (34), 3:2 Bulut (52).

OSIJEK: Slanovic, Laslavić, Nevrkla, Bulut, Baban, Maltašić, Pernar, Lojna, Šalek, Culek, Balić. Još su igrale: Belaj, Pranješ, Matijević, Andrić, Blažević, Bičan, Ahmeti, Matanić i Kovačević. Trener: Tihomir Rudež

LOKOMOTIVA: Todorić, Trujić, Džanić, Zukić, Mrkić, Vujadin, Vršajko, Mešanović, Šečić, Mujkić, Damjanović. Još su igrale: Vasić, Buljubašić, Memić, Malinović, Dabić, Fučić i Vidović. Trener: Milorad Ilišković