PRVA HNL ZA MLADEŽ

Kadeti i pioniri Cibalije korak do povratka u elitu
Objavljeno 17. lipnja, 2019.
Pioniri, kadeti i juniori Cibalije odigrali su u Zagrebu i Lučkom polufinalne utakmice za popunu Prve HNL u tim uzrastima. Juniori su svoju utakmicu odigrali u Zagrebu protiv riječkog Orijenta. Poraženi su 1:0 nakon pogotka Vukajlovića s bijele točke. Juniori s Krimeje imali su još nekoliko prilika, ali je vratar Bruno Lešić spriječio još teži poraz, pa se Orijent zasluženo plasirao u finale.

Kadeti Cibalije u Lučkom su odigrali 4:4 protiv vršnjaka iz Zadra, premda su imali zaostatak na poluvremenu od 3:1, a 17 minuta bilo je 4:2 za Zadar. Junak susreta bio je prvotimac Drena Dion Beljo, koji je postigao dva pogotka, od kojih drugi u posljednjoj minuti s bijele točke. U pionirskom susretu istih suparnika Vinkovčani su slavili s 4:1 A. Bošnjak, Stojanović (2) i Andričević bili su strijelci za Cibaliju. Pobjedom nad Zadrom pioniri su osigurali sebi i starijim vršnjacima kadetima finale koje je na rasporedu 20. lipnja u Slavonskom Brodu, a suparnik Vinkovčanima bit će vršnjaci Rudeša. A.G.