KUP ŽNS-A OSJEČKO-BARANJSKOG

Čepinski vihor lako u završnicu
Objavljeno 10. svibnja, 2019.
Vihorom u drugom poluvremenu, odnosno završnici utakmice, Čepinčani su otpuhali (treće)ligaškog konkurenta iz Jelisavca! Prvi je dio toga kup-susreta protekao u ravnopravnoj igri uz nekoliko prilika na obje strane, pri čemu su gosti imali najbolju u 37. minuti, kada Čiš nije iz blizine pogodio vrata nakon Vratkovićeva proboja desnog boka i idealnog prizemnog centaršuta. Četiri minute nakon toga Mario Kubala je iz obećavajuće pozicije šutirao u čepinskog vratara, tako da se na odmor otišlo nedirnutih mreža. Bolji nastavak domaći su kapitalizirali u 71. minuti, kada je Batarilo-Čerdić ubacio loptu u nebranjenu mrežu nakon što je vratar Banović obranio Krstanovićev udarac sa 16 metara - 1:0. Tri minute poslije Bilobrk je bio najspretniji ispred jelisavačkih vrata nakon Gregićeva ubacivanja iz desnog kuta (2:0), u 79. je Bungić, na asistenciju Krstanovića, zapečatio gostujuću sudbinu s desetak metara pogodivši lijevi donji kut - 3:0. D.Lekšan
ČEPIN       3 (0)

VIHOR       0

ČEPIN - ŠRC “Čepin”. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 250. Sudac: Denis Plantosar (Darda) 7. Strijelci: 1:0 Batarilo-Čerdić (71), 2:0 Bilobrk (74), 3:0 Bungić (79). Žuti karton: M. Kubala (Vihor). Crvenih kartona nije bilo.

ČEPIN: Kordić 6,5, Grgić 7, Bilobrk 7, Bungić 7, Goluža 6,5, Agatić 6 (od 82. Kraljević -), Ivić 6,5, Krstanović 7, Kundid 6 (od 65. Gregić 7), Batarilo-Čerdić 7,5, Fusić 5,5 (od 54. Gelo 6,5). Trener: Igor Toth

VIHOR: Banović 6, Pavlović - (od 17. Čiš 5), Purgar 5,5, M. Kubala 5,5 (od 58. Torčić 6), Jović 5,5, Babec 6,5, Šoštarić 6, Vratković 6,5, S. Kubala 5, Tomac 6, Kuburić 6 (od 68. Stranatić 5). Trener: Igor Smoljo

IGRAČ UTAKMICE: LUKA BATARILO-ČERDIĆ (ČEPIN)