PLETERNICA

Hrvoje Ančurovski s dva pogotka predvodio Slaviju do pobjede
Objavljeno 15. travnja, 2019.
Gostujuća obrana slomljena je već u 15. minuti kad je Hrvoje Ančurovski primio loptu na 7-8 metara od gola, sjajno okrenuo čuvara i rutinski pogodio za vodstvo. U 56. minuti Abramović je povećao iz kaznenog udarca, a samo tri minute kasnije H. Ančurovski je svojim drugim pogotkom "zacementirao" slavlje svoje momčadi. (AGM Kruna)
Slavija       3 (1)

Bjelovar       1 (0)

PLETERNICA - Stadion S.Z.Šivo. Gledatelja: 150. Sudac: Darko Dumančić (Prkovci). Strijelci: 1:0 H. Ančurovski (15), 2:0 Abramović (56-11m), 3:0 H. Ančurovski (59), 3:1 Nikšić (73). Žuti kartoni: Petković, Kvaternik, Peharda, Abramović, Gomerčić, V. Ančurovski (Slavija), Jozić, Rajić, Pleić (Bjelovar).

SLAVIJA: Petković, Kvaternik, Gomerčić, Šubara, V. Ančurovski (od 60. Ognjenčić), Kocijan (od 76. Grbeš), Peharda, Solić, Nikolić, H. Ančurovski (od 85. Mikić), Abramović.

BJELOVAR: Beljan, Lee (od 81. Đipalo), Jozić (od 72. Blažic), Pranjić, Nreca, Rajić, Ostrman, Šantalab, Barešić, Nikšić, Pleić.