NOVA GRADIŠKA

Čepin sa sedam komada razmontirao Slogu
Objavljeno 14. travnja, 2019.
​Šesti poraz u proljetnom dijelu sezone upisali su nogometaši Sloge iz Nove Gradiške, i to kakav poraz. Ove subote na domaćem terenu izgubili su od Čepina s uvjerljivih 7:0! Kriza i nesigurnost uvukli su se u redove Sloge i od ugodnog iznenađenja jesenskog dijela prvenstva postali su momčad koja niže poraze, ovo proljeće šest utakmica nikoga nisu dobili uz gol-razliku 3:20. Čepin je u goste otišao s dozom opreza, ali pokazalo se da nije bilo razloga za brigu. Tothova momčad je od početka krenula uraganski i već nakon 20 minuta igre pogocima Batarilo-Ćerdića imala vodstvo od 2:0, a do odmora je Bungić zabio za 0:3l. Čepinčani su u nastavku samo završili posao, pogocima Agatića, Bungića (ukupno tri) i Kraljevića upisali su svoju najveću ovosezonsku pobjedu. A. G.

SLOGA NG*0

ČEPIN*7* (3)

NOVA GRADIŠKA - Stadion NK Sloga. Gledatelja: 150. Sudac: Jurica Culej (Slatina). Strijelci: 0:1 Batarilo-Ćerdić (13), 0:2 Batarilo-Ćerdić (19), 0:3 Bungić (35), 0:4 Agatić (70), 0:5 Bungić (78), 0:6 Kraljević (84), 0:7 Bungić (90). Žuti kartoni: Marjanović (Sloga NG), Nema (Čepin). Crvenih kartona nije bilo.

SLOGA NG: Maričević, Kulundžić, Kašljević, Severović (od 600. Z. Gospočić), Ubavić, Vlaović (od 46. Ćelepirović), Bungić, Filipović (od 67. Mihić), Blazina, Marjanović, Ciprić. Trener: Nema.

ČEPIN: Kordić, Grgić (od 77. Rolj), Bilobrk, Bungić, Goluža, Gregić (od 74. Kraljević), Gelo, Agatić, Ivić, Kundid (os 82. Fusić), Batarilo-Ćerdić. Trener: Igor Toth.