BELIŠĆE

Pačar i Radovanović u prvih šest minuta riješili sve dvojbe
Objavljeno 14. travnja, 2019.
Nogometaši Belišća nastavili su dobre igre na domaćem terenu i u subotu su s 3:0 svladali Đakovo Croatiju. Već u drugoj minuti Radovanović je izišao sam ispred gostujućeg vratara i s 10-ak metara pucao pokraj desne vratnice. Minutu kasnije domaćin je postigao pogodak. Najbolji igrač na utakmici Luka Pačar primio je loptu na 16 metara i lijevom nogom pogodio gornji desni kut nemoćnog Jukića. Tri minute kasnije susret je praktički bio riješen novim pogotkom Belišća. Damjanović je uposlio Radovanovića koji je pobjegao gostujućoj obrani i plasirao loptu u nebranjeni dio mreže. U 27. minuti Jukić je unutar 16 metara srušio Radovanović, a sudac Ivan Kurbaša pokazao je na 11 metara. Najstrožu kaznu izveo je Radovanović, koji je pucao u golmanovu lijevu stranu, ali Jukić je pročitao tu namjeru i obranio. U nastavku susreta u 65. minuti Ratković je s 20 metara snažnim udarcem pogodio desnu vratnicu đakovačkog gola, a pet minuta kasnije udarac iz kuta izveo je Pačar ravno na nogu Salapiću, koji s deset metara pogađa za konačnih 3:0. Z. Kaptalan
Belišće *3* (2)

Đakovo-Cro.*0

BELIŠĆE - Gradski stadion. Vrijeme oblačno i prohladno. Teren dobar i sklizak. Gledatelja: 200. Sudac: Ivan Kurbaša (Bizovac) - 8. Strijelci: 1:0 Pačar (3), 2:0 Radovanović (6), 3:0 Salapić (70). Žuti kartoni: D. Damjanović, Pačar (Belišće), B. Damjanović, Kolak, Jukić (Đakovo Croatia).

BELIŠĆE: M. Stanić 7, Žaja 7, Barišić 7, Milić 7, Salapić 7,5, Ratković 7,5, Mandić 7 (od 70. Vinogradac 6,5), Paulić 6,5 (od 60. S. Poljak 6,5), D. Damjanović 7, Radovanović 7,5, Pačar 8 (od 80. Jakovčević -).

ĐAKOVO CROATIA: Jukić 6, Grgačević 6,5, Hlišć 5,5 (od 55. Efremovski 5,5), Kolak 6, Lulić 5 (od 46. Rajčević 5,5), Petričević 6, Jakić 5,5, Galičić 6, Barukčić 5,5 (od 68. Bionda 5,5), Stipanović 5,5, B. Damjanović 6. Crvenih kartona nije bilo.

IGRAČ UTAKMICE: LUKA PAČAR (BELIŠĆE)