ŽDRALOVI

Čepin i dalje bez postignutog pogotka u nastavku
Objavljeno 18. ožujka, 2019.
U čvrstoj i borbenoj utakmici momčad Mladosti iz Ždralova protiv favorita momčadi Čepina upisala je šestu prvenstvenu pobjedu s kojom su na dobrom putu bijega iz opasne zone. Momčad Igora Totha probudila se u drugom poluvremenu, ali nisu uspjeli postići ni jedan pogodak, pa se može reći da su zasluženo poraženi. Tako su Čepinčani u nastavku sezone uz ovaj poraz upisali dva remija, a još nisu postigli pogodak u tri proljetna kola. A.G.
MLADOST       2(1)

ČEPIN       0

ŽDRALOVI – Stadion “Brdo”. Gledatelja: 200. Sudac: Filip Hirš (Varaždin). Strijelci: 1:0 Mlinarić (23), 2:0 Trupac (64). Žuti kartoni: Furmek, Kosanović, Vučak (Mladost), Rolj, Ivić, Kundid (Čepin). Crvenih kartona nije bilo.

MLADOST: Srbljanović, Renić, Nikolić, Vrbanić, Sučić, Furmek (od 78. Vučak), Mlinarić (od 68. Markuz), Trupac, Kočiš (od 71. Kosanović), Muniz, Bošnjak.

ČEPIN: Kordić, Grgić, Goluža, Rolj (od 59. Stupar), Gelo, Ivić, Krstanović, Kundid, Batarilo-Ćerdić (od 82. Zrno), Brezinšak, Kraljević (od 66. Fusić).