POŽEGA

Slavoniji prvo proljetno slavlje
Objavljeno 18. ožujka, 2019.
Nakon dva uzastopna minimalna poraza, pred nogometašima Slavonije bio je imperativ pobjede na domaćem terenu. Golema važnost utakmice definitivno je sputala domaće nogometaše da dođu do uvjerljivije pobjede. U prvom su poluvremenu izgledali jako dobro u napadačkom dijelu, a osim pogotka Mateja Peharde, u 17. minuti stvorili su još pet sjajnih prilika. One najizglednije zapucali su Antun Smojvir i Almedin Budavica te, u čak tri navrata, Tomislav Žuljević. U drugom dijelu prevladao je strah od nekakvog zalutalog “metka”, no u konačnici je i obrana kvalitetno odradila svoj dio posla pa gosti iz Koprivnice nemaju za čim žaliti.
(AGM Kruna)
SLAVONIJA       1 (1)

KOPRIVNICA       0

POŽEGA - Stadion pored Orljave. Gledatelja 200. Sudac: Ivan Menđušić (Vinkovci). Strijelac: 1:0 Peharda (17). Žuti kartoni: Plešić, Nikolaš, T. Žuljević, Marčetić, Bognar, Gurdon (Slavonija), Janeš, Halavuk, Jovanovski (Koprivnica).

SLAVONIJA: Bošnjak, Nikolaš, Plešić, T. Žuljević (od 75. Neruda), Marčetić, Šulc, Bognar, Peharda (od 90. Markanjević), Bundavica, Božić, Smojvir (od 82. Gurdon).

KOPRIVNICA: Slukić, Tucaković, Janeš, Tuba, Filipović (od 46. Lim), Gregurina, Jagarinac (od 62. Šumiga), Kranclbinder (od 74. Šarlija), Havaluk, Vrkić, Jovanovski.