OSIJEK - BIKARA

Jurjevčani remizirali s juniorima Osijeka
Objavljeno 18. veljače, 2019.
Nije bilo pobjednika u srazu juniora osječkog prvoligaša i kombinirane seniorske momčadi trećeligaša iz Jurjevca. Gosti su došli u prednost iz slobodnog udarca preko Galića, a 20-ak minuta prije kraja Bognar je iz blizine zaključio akciju slijeva te izjednačio i postavio konačan rezultat. Mladi Osječani mogli su i do pobjede, ali su zatim propustili realizirati tri stopostotne prigode. Jurjevčani su koristili 14 igrača, a "bijelo-plavi" dvije kompletne postave koje, međutim, nisu imale identičnu minutažu.D.L.
OSIJEK (J)       1 (0)

ZRINSKI (J)       1 (1)

OSIJEK – Pomoćni teren ŠC-a “Ante Gotovina”. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 40. Sudac: Dario Bel (Osijek). Strijelci: 0:1 Galić (17), 1:1 Bognar (71).

OSIJEK: Dubrović, Keć, Barišić, Stanić, Vuknić, Gadže, Kuzminski, Benić, Pudić, Hranjec, Kuprešak. Još su igrali: Vinogradac, Vuksan, Bognar, Išasegi, Vidas, Šipura, Golubić, Babić, Cindrić, Šimunić i Balunović. Trener: Tomislav Steinbrückner

ZRINSKI: Pintarić, Lukačević, Bokanović, Begović, Jaman, Galić, Moises, Filipović, Čavar, Paradžik, Stanušić. Još su igrali: Burim, Dos Santos i M. Kerovec. Trener: Antun Labak