Regija
2. MEMORIJALNI TURNIRTOMO BURCAR

Miholjačke stolno tenisačice uspješne
Objavljeno 7. veljače, 2019.
DONJI MIHOLJAC - Mlade stolnotenisačice Osnovne škole Antuna Haramabašića Donji Miholjac proteklih su dana ostvarile vrijedne rezultate. Na 2. Memorijalnom turniru Tomo Burcar, koji je održan u sportskoj dvorani Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić u Virovitici, u organizaciji Stolno-teniskog kluba ‘’Virovitica’’, Hana Miličić osvojila je prvo, Julija Schweigart drugo, a Lucija Miličić šesto mjesto u kategoriji 2010. godište i mlađi. U kategoriji 2008. i mlađi, Petra Kolarić je osvojila prvo mjesto. Donjomiholjački stolnoteniski klub je sudjelovao i u Nuštru na 4. regionalnom prvenstvu u stolnom tenisu za klince/klinceze i najmlađe kadete/tkinje, koje se boduje na rang-listi HSTS-a. Hana Miličić i Julija Schweigert ponovile su svoj uspjeh iz Virovitice (prvo i drugo mjesto), a Lucija Vidaković osvojila je treće mjesto u kategoriji klinceza. Hana Čmelak bila je prva, a Petra Kolarić treća u kategoriji najmlađih kadetkinja.S.F.