ORIOVAC

Oriolik slavio, ali zamalo ispustio vodstvo od 3:0
Objavljeno 19. studenog, 2018.
S obzirom na stanje na ljestvici, u Oriovcu se očekivala sigurna pobjeda domaćina, a izgledalo je da će se to i dogoditi nakon prvog poluvremena. Momčad Roberta Dujmića do odmora je imala prednost od 3:0. Gosti se nisu predavali, nego su u 67. minuti došli na samo pogodak zaostatka. Dalje nije išlo, premda su imali prilika. Na kraju je sve dvojbe riješio Jurić pogotkom četiri minute prije završetka regularnog dijela utakmice. A.G.
ORIOLIK       4 (3)

VUKOVAR 1991       2 (0)

ORIOVAC – Stadion Oriolik. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Kurbaša (Bizovac). Strijelci: 1:0 Majstorić (22), 2:0 Jašarević (38), 3:0 Majstorić (45), 3:1 Plum (59), 3:2 Brajković (67), 4:2 Jurić (86). Žuti kartoni: Nema (Oriolik), Đilas (Vukovar 1991)

ORIOLIK: Herceg, Lucić, Jurević, Kuzimić, Kokotović (od 46. Blatančić), Mijić, Jurić, Majstorić (od 71. Galović), Barišić, Stubičan, Jašarević (od 81. Plemenčić)

VUKOVAR 1991: Đilas, Stojanac, Marinčić, Cerovski, Suton (od 46. Foro), Mihajlović, Tomas, Rajić (od 33. Drahotuski), Uhlarik (od 60. Jahaj), Brajković, Plum