PRVA ŽNL VUKOVARSKO-SRIJEMSKA

Dilj i Borinci izjednačeni
Objavljeno 13. studenog, 2018.
U Komletincima domaći Slavonac čak 12 puta tresao mrežu gostujućeg Borca, po šest golova postignuto u svakom poluvremenu

Gotovo smo uvjereni kako promocije jesenskog prvaka u Prvoj županijskoj ligi vukovarsko-srijemskoj neće biti do završetka posljednjeg kola, koje je na rasporedu sljedećeg vikenda. Trenutno su na dvije vodeće pozicije ljestvice županijskih prvoligaša Dilj i Borinci izjednačeni s 32 osvojena boda.

Gubitkom dva boda, točnije osvajanjem jednog, u Jarmini protiv Hašk-Sokola, vodeći Borinci su prvo mjesto prepustili Dilju koji je pak na svom travnjaku napunio mrežu momčadi Negoslavaca te preuzeo vrh zahvaljujući boljoj gol-razlici. U Jarmini su poveli gosti u 54. minuti, a domaćin uspio izjednačiti u 77. minuti i tim pogotkom osigurao bar bod pred posljednje kolo jesenskog dijela sezone. Novi lider Dilj je na svom travnjaku lako izašao na kraj s novajlijom u ligi, momčadi Negoslavaca. Četiri pogotka u prvom i dva u drugom poluvremenu bila su dostatna za uvjerljivu pobjedu i ponovno penjanje na prvo mjesto ljestvice. U ovom kolu čak su četiri utakmice završile bez pobjednika, uz onu u Jarmini sa po jednim pogotkom u svakoj mreži završio je susret u Vrbanji između Vrbanje i Slavonca iz Gradišta. Vrbanjci su imali pobjedu u rukama do 83. minute kada je Hodak izjednačio na 1:1 i Gradištancima osigurao bod nakon poraza u prošlom kolu u Gradištu od Borinaca. Bez pobjednika, ali i bez golova, završila je utakmica u Bršadinu između istoimenog domaćina i Zrinskog iz Bošnjaka. Oba su sastava imala priliku doći do pobjede, ali je lopta prolazila pokraj gola ili završavala u rukama vratara, a pogotovo vratara Zrinskog Ivana Lešića koji je bio prvo ime susreta. I u Soljanima je susret završio bez pobjednika, ali su gledatelji vidjeli četiri pogotka. Već u petoj minuti gosti su imali prednost od 2:0, ali je nisu uspjeli sačuvati, pred kraj prvog poluvremena dali su gol Soljanci, a potom u drugom poluvremenu i izjednačili. Ceranci su imali više prilika, ali ovaj put lopta nije našla put u mrežu. Vrijedi posebno istaknuti uvjerljivu pobjedu Slavonca iz Komletinaca, koji je svladao Borac s čak 12:0. Po šest pogodaka Komletinčani su postigli u svakom poluvremenu. Borac se tako zadržao na začelju ljestvice. A. Grgić

NEGOSLAVCI    1 (1)

VINKOVCI - Igralište NK-a Dilj. Sudac: Filip Damjanović (Đeletovci). STRIJELCI: 1:0 Ilić (4), 2:0 I. Bošnjak (26), 2:1 Lukić (38), 3:1 I. Bošnjak (43), 4:1 Pavličić (45), 5:1 Rožić (57), 6:1 Živocki (89).

DILJ: Kelava, Hibeljić, Ilić, Raguž, Čulo, Banovac, Pavličić (od 77. Živocki), Stanić (od 57. Bosančić), I. Bošnjak (od 68. Dadić), Markanović (od 72. Rajković), Rožić.

Trener: Dejan Pavličić

NEGOSLAVCI: Đukić, Teofilović, Šekuljica, Jurišin, Grumić, Vidaković, Ćora, Vučinić, Lukić, Mišić, Vojnović. Trener: Vjekoslav Karaula
SLAVONAC (K)      12  (6)
BORAC                      0

KOMLETINCI - Igralište “Apčevci”. Sudac: Nemanja Ostojić. (Vukovar).STRIJELCI: 1:0 Marinović (11), 2:0 Martinković (13), 3:0 Komljenović (26), 4:0 Komljenović (29), 5:0 Krajčir (42), 6:0 Martinković (44), 7:0 Komljenović (51), 8:0 T. Đoić (56), 9:0 Kiralj (59), 10:0 Petrov (66), 11:0 Krajčir (75), 12:0 Marinović (85).

SLAVONAC (K): Gotovac, I. Đoić (od 46. Kiralj), I. Cvijanović, Pavičić, Mehandžić, Petrov, Krajčir, Marinović, Martinković, Komljenović (od 52. A. Cvijanović), T. Đoić (od 57. Gagić). Trener: Mario Đurković

BORAC: Geljić (od 46. Tanušaj), Miličević, Ketanović (od 46. Barač), Rađenović, Kožul, Margić, Romanić (od 55. Androšević), Kalistović, Rusi (od 65. Lovrić), Ugljarević, Mandić.
MLADOST              1 (0)
FRUŠKOGORAC    3 (2)

VOĐINCI - Igralište NK-a Mladost. Sudac: Stjepan Barnjak (Otok). STRIJELCI: 0:1 Jurina (22), 0:2 M. Pole (35), 1:2 Haluška (63), 1:3 M. Pole (89).

MLADOST: Petrović, Juroš (od 79. Faletar), Bošnjaković, Kajfeš, Crepić, Kos, Da. Lajtman, Komarčić, Haluška, Zubić, Ljaljić. Trener: Ivan Hodak.

FRUŠKOGORAC: G. Knežević, A. Pole, Čolak, Ljubić, Puđa, Ćorić, Tadić, Boban (od 50. Rimar), J. Pole (od 70. Faletar), M. Pole, Jurina (od 90. Topić). Trener: Kruno Đerđ
SLAVONIJA       2 (1)
TOMISLAV         2 (2)

SOLJANI - Igralište NK-a Slavonija. Sudac: Tomislav Haban (Jarmina). STRIJELCI: 0:1 Križak (2), 0:2 Jančić (5), 1:2 Lazar (43), 2:2 Lazar (70).

SLAVONIJA: Poje, Bušić, Kalistović (od 65. Maršalko), Tadić, Tufegdžić, Mičanović, Lazar, Mičić, Stiba (od 27. Lamešić), Jokić (od 85. Lucić), Josipović.

TOMISLAV: Da. Kuterovac, Đurić, Vaslovik, Zirdum, Šimunac, M. Cindrić, Jančić, Do. Kuterovac, Križak (od 70. Dretvić), D. Cindrić, Krezo (od 27. Stepić (od 83. Ivkošić (od 88. Bošković)). Trener: Mirko Godanj.
BORINCI                1 (0)
HAŠK-SOKOL       1 (0)

JARMINA - Igralište NK-a Borinci. Sudac: Ivan Menđušić (Vinkovci). STRIJELCI: 0:1 Mitrović (54), 1:1 S. Petrovečki (77).

BORINCI: Da. Prišćan, Netinger, Do. Prišćan, S. Petrovečki, M. Ležaić, D. Ležaić (od 76. P.Petrovečki), Dumbovečak, Culi, Ileković, Novoselac, Merkaš. Trener: Zlatko Mihin

HAŠK-SOKOL: Vinaj, Poljak, Jurišić, Majstorović (od 73. Petrušić), Šimunović, D. Kujadin, L. Kujdin, Mitrović (od 61. De. Jakovljević), Mamić (od 88. Jurić), Do. Jakovljević, M. Lučić. Trener: Ivan Lukić.
VRBANJA           1 (1)
SLAVONAC       1 (0)

VRBANJA - Igralište “Željko Čekić”. Sudac: Marko Jukić (Vinkovci). STRIJELCI: 1:0 A. Zadroć (10), 1:1 Hodak (83).

VRBANJA: Purić, Šipek, Vincetić, Sučić, Brkić, F. Zadro, Dakić, I. Zadro, Tursunović, Nikoljačić, A. Zadro. Trener: Milan Matijević

SLAVONAC (G): Starčević, Josipović, Čolakovac, Mikulić, Šitum, M. Blažević (od 46. Perak), Ivanšić, Galović, Ilić, Hodak, Đipić.
VIDOR-MATIJEVIĆ       0
SLADORANA                 2 (2)

SRIJEMSKE LAZE - Igralište NK-a Vidor. Sudac: Ante Kikić (Stari Mikanovci). STRIJELCI: 0:1 Leutar (14), 0:2 B. Bukva (16).

VIDOR-MATIJEVIĆ: Vasiljević, G. Lošić, Kukić, Mi. Mustapić (od 10. Vezirović), Vujasinović, M. Lošić (od 80. Ml. Mustapić), Ivančević, Šekuljica, Ćujo, Gašić, Stevanović. Trener: Dražen Rapić

SLADORANA: Oršolić, B. Bukva, Čavlović, Oreč (od 68. Ružić), Leutar, Pejaković, Jozić, E. Bukva, Lukačević, Matić, Tulumović (od 86. Spajić). Trener: Andrija Besek.