STOLNI TENIS

I Dugo Selo u Gradskom vrtu potopilo "vodene"
Objavljeno 12. studenog, 2018.
Stolnotenisači Vodovod Osijeka doživjeli su četvrti ovosezonski poraz u HEP Superligi. "Vodeni" su kod kuće u šestoj prvenstvenoj dionici izgubili od Dugoga Sela s tijesnih 4:3. Bio je to još jedan meč u kojemu nije nedostajalo neizvjesnosti, zanimljivosti i uzbuđenja, i ponovo su u toj drami Osječani ostali praznih ruku. Veliki posao za goste napravio je Luka Martinek, koji je u prvoj partiji dobio Vjekoslava Zovka (3:2), i donio Dugom Selu velikih 1:0. U nastavku je Dragan Knežević lagano izgubio od Ivora Bana (3:0), a onda je nadu domaćinima vratio iznimno raspoloženi Mario Banek pobjedom nad Mislavom Martinekom (3:0). Vodovod Osijek do izjednačenja u ukupnom rezultatu došao je pobjedom svog para Zovko/Martinek, ali kako ni u nastavku Knežević i Zovko nisu bili posebno raspoloženi, a Banek nije mogao sve sam, bodovi su otišli u Dugo Selo, a "vodeni" su ostali čvrsto prikovani u donjem dijelu superligaške tablice.I.Li.