SUPERLIGA ODBOJKAŠA

Mursa maksimalno iskoristila prednost domaćeg parketa
Objavljeno 15. listopada, 2018.
Drugo kolo Superlige, ali i drugo uzastopno domaćinstvo zaključili su odbojkaši s Drave, koji su u Gradskom vrtu ugostili sastav iz Črečana. Nije Centrometal imao ni najmanje izgleda protiv razigranih "mursaša", koji su do druge pobjede stigli za samo 57 minuta. U prvom setu bilo je izjednačeno do 14:14, a domaćin potom serijom od 6:0 najavljuje kakav će tijek, ali i ishod, imati utakmica. Osječani su konstantno držali ritam koji suparnik nije bio u stanju pratiti, stoga su sva tri seta ponudila gotovo identičnu sliku. A to znači potpunu dominaciju Osječana. N.B.