POŽEGA

"Petarda" Slavonije, mreža Vukovaraca načeta u drugoj minuti
Objavljeno 15. listopada, 2018.
"Plavi s Orljave" došli su do važnih bodova na svom stadionu uvjerljivom pobjedom nad Vukovarom 1991. Mreža gostiju načeta je već u 2. minuti, kada je strijelac bio Marko Žuljević. Isti je igrač u 58. minuti postigao drugi pogodak, da bi zatim Grbeša, Marčetić i Karačić donijeli Požežanima visoku pobjedu. AGM KRUNA
SLAVONIJA *5 (1)

VUKOVAR 1991 *0

POŽEGA, Stadion Slavonije. Gledatelja 150. Sudac Stjepan Barišić (Osijek). STRIJELCI: 1:0 Žuljević (2), 2:0 Žuljević (59), 3:0 Grbeš (68), 4:0 Marčetić (73), 5:0 Karačić (80).

SLAVONIJA: Rezo, Zapalac (od 86. Soldo), Plešić, Majstorović, Marčetić, Karačić, Žuljević (od 86. Markanjević), Peharda, Bojić, Grbeš, Smojvir.

VUKOVAR 1991: Kavelj, Ceranić, Čupić (od 55. Drahoutski), Stojanac, Dragojević, Mihajlović, Brajković, Tomas (od 67. Jahaj), Prkić, Foro (od 46. Carević), Rajić.