ORIOVAC:

Slavonija u šest minuta nastavka sustigla domaćina
Objavljeno 17. rujna, 2018.
U derbiju začelja Oriolik i Slavonija odigrali su bez pobjednika. Oba sastava imala su priliku doći i do pobjede. Domaći su vodili 2:0, a u nastavku su gosti za samo šest minuta uspjeli doći do iznednačenja. Domaćin je veliku priliku za pobjedu propustio u 69. minuti. Na žalost Oriovčana, nije iskorišten kazneni udarac. Ovo je Orioliku prvi bod, a Slavonija je od četiri susreta triput remizirala.
Antun Grgić
ORIOLIK*2*(2)

SLAVONIJA*2*(0)

ORIOVAC – Stadion Oriolik. Gledatelja: 200. Sudac: Dino Sabljić (Stare Plavnice). Strijelci: 1:0 Jurević (15), 2:0 Majstorić (17), 2:1 Peharda (47), 2:2 Žuljević (51). Žuti kartoni: Majstorić, Subičan (Oriolik), Majstorović, Šulc, Smojvir (Slavonija). Crvenih kartona nije bilo.

ORIOLIK: Herceg, Jurević (od 65. Jašarević), Marušić, Kuzmić (od 57. Kokotović), Mijić, Jurić, Majstorić, Barišić, Lucić, Blatančić (od 77. Stahović), Stubičan. Trener: Braslav Ostojić

SLAVONIJA: Rezo, Neruda, Majstorović, Marčetić (od 88. Karačić), Šulc, Žuljević, Sokić, Peharda, Soldo (od 46. Grbeš), Bojić, Smojvir. Trener: Milan Tomljenović