IVANKOVO

Do 30. minute gosti iz Broda vodili 2:0 i primili dva pogotka
Objavljeno 17. rujna, 2018.
U Ivankovu nije bilo pobjednika, a sve najzanimljivije dogodilo se u prvih pola sata. Lošiji ulazak u utakmicu nogometaša Bedema iskorištavaju gosti iz Slavonskog Broda i već u 11 minuti imaju vodstvo od 2:0. Prvo je Gudelj pogodio s bijele točke, a Sivrić je bio strijelac u 17. minuti. Hladan tuš brzo je djelovao na Ivankovčane, koji se vraćaju u utakmicu. Prvo je Borko s bijele točke smanjio razliku, a potom je isti igrač u 30. minuti i izjednačio. Domaćin je do kraja susreta imao terensku inicijativu i nekoliko zrelih prilika, ali se rezultat više nije promijenio. Teško je reći tko je zadovoljniji podjelom bodova. Gosti mogu žaliti za ispuštenim vodstvom, a domaći što nisu načinili potpuni preokret. A. Grgić
BEDEM 2 (2)

MARSONIA 2 (2)

IVANKOVO – Stadion "Grac". Gledatelja: 250. Sudac: Nenad Vargović (Virovitica). Strijelci: 0:1 Gudelj (5-11m), 0:2 Sivrić (17), 1:2 Borko (16-11m), 2:2 Borko (30). Žuti kartoni: Anić, Vuksanović, Smolčić, Babić (Bedem), Memović, Mihaljević, Rosandić, Gudelj, Golemović, Radić (Marsonia). Crvenih kartona nije bilo.

BEDEM: Anić, Babić, Smolčić, Borko, Validžić, Božić, Vuksanović, Jagustin, Koledić, Sambol (od 67. Ujvari), Pervan (od 85. Gazić). Trener: Josip Raić-Sudar

MARSONIA: Memović, Čanić, Golemović, Mihaljević, Gudelj (od 81. Begić), Rosandić, Prodanović (od 46. Šimac), Đerek, Radić, Sivrič, Erić (od 72. Mišić). Trener: Robert Špehar