Rijeka preokretom do prvog mjesta
Objavljeno 19. kolovoza, 2018.
Nogometaši Rijeke, koji su bili gosti na svom terenu u susretu 4. kola Prve HNL, protiv Rudeša slavili su sa 2:1 nakon preokreta. Iako je Rijeka od početka susreta bila bolja, do vodstva su prvi stigli igrači Rudeša. U 23. minuti Mrkonjić je izveo korner, a Borna Petrović glavom pogađa za vodstvo Rudeša. Rijeka je izjednačila već u 30. minuti, također nakon udarca iz kuta. Ubacio je Puljić, a loptu je u mrežu poslao glavom Dario Župarić. Bolja igra Rijeke rezultirala je novim pogotkom u 37. minuti, a strijelac je bio Antonio Mirko Čolak. Pobjeda Rijeke mogla je biti i uvjerljivija, ali Heber u 6. minuti, Acosty u 16. te Puljić u 45. minuti nisu bili precizni. Ovom pobjedom Rijeka je trenutno preuzela prvo mjesto s deset bodova, koliko imaju Lokomotiva i Dinamo, a bod manje ima Osijek. K.L.