KUP NS NAŠICE

Vihor prošao nakon jedanaesteraca
Objavljeno 13. kolovoza, 2018.
U našičkom nogometnom središtu već je odigrana osmina finala Kupa. Najviše uzbuđenja bilo je u Donjoj Motičini gdje je favorit Vihor iz Jelisavca prošao dalje tek nakon izvođenja jedanaesteraca. Tijekom 90 minuta bilo je 1:1, Vihor je poveo u 65. minuti preko S. Kubale, a izjednačio je Antolović. NAŠK je vrlo lako slavio u Markovcu Našičkom. Našičani su slavili sa 7:2, što je bila najuvjerljivija pobjeda osmina finala. U četvrtfinale plasirali su se još i Omladinac (Niza), Đurđenovac, FEŠK, Iskrica, Dinamo i Slavonija. Četvrtfinale je na rasporedu već 15. kolovoza.
Rezultati: Motičina - Vihor 8:9(1:1), Željezničar – Našk 2:7, Omladinac(N) – Sloga 2:1, Poganovci – Đurđenovac 0:2, Lila – Fešk 2:3, Iskrica – Polet 5:1, Lađanska – Dinamo 0:5, Zoljan – Slavonija 1:4. U četvrtfinalu (15. kolovoza) sastaju se: Omladinac(N) – Našk, Đurđenovac – Fešk, Dinamo – Iskrica, Slavonija – Vihor. S.S.