BEDEM - CIBALIA  3:1 (1:0)

Vinkovčani poraženi u Ivankovu
Objavljeno 10. kolovoza, 2018.
IVANKOVO – Stadion Grac. Gledatelja: 600. Sudac: Darko Dumančić (Prkovci). Strijelci: 1:0 Borko (32), 2:0 Vuksanović (46), 3:0 Borko (47), 3:1 Kuzmić (85-11m).
BEDEM: Anić, Sambol, Smolčić, Babić, Validžić, Jagustin, Božić, Ujvari, Vuksanović, Borko, Koledić. Još su igrali: Čučković, Naletilić, Pervan, I. Gazić, M. Gazić, Pintarić, Šeremet, Stojić, Šimunović.
CIBALIA: Lešić, Suppiger, Tadić, Karaula, Kraljević, Dogan, Filipović, Kiš, Kerić, Šarić, Ždinjak. Još su igrali: Karimović, Oršolić, Rajković, Beljo, Prkić, Lučić, Stojanović, Kuznić.
Po sparnom vremenu nogometaši Bedema i Cibalije prikazali su dopadljivu igru. Cibalia je od prve minute kontrolirala igru, ali su joj Ivankovčani parirali te kontrama i polukontrama ugrožavali vrata. U prvom poluvremenu Bedem je iz dvije prigode postigao jedan pogodak preko Borka. U nastavku Bedem je u dvije minute postigao još dva pogotka i time riješio pitanje pobjednika. Nakon sat vremena igre oba su trenera izmijenjala sastave pa je u tom razdoblju Cibalia došla do počasnog pogotka. A. G.