U HOTELU BORIK

Umirovljenici igrali pikado, šah i belot
Objavljeno 13. lipnja, 2018.

ĐAKOVO/DONJI MIHOLJAC

U Donjem Miholjcu u hotelu Borik održan je 12. Rekreativni susret Sindikata umirovljenika Hrvatske za Osječko-baranjsku županiju u organizaciji Udruge SUH-a Donji Miholjac. Predstavnike su poslale županijske podružnice i udruge iz Osijeka, Strizivojne, Vuke, Gorjana, Đakova i Donjeg Miholjca, ukupno 150 od kojih 144 natjecatelja u pikadu, šahu i belotu. Predstavnik SUH-a Zagreb bio je pravni savjetnik u Sindikatu umirovljenika Hrvatske Anto Kuprešak. U natjecanju u pikadu za žene prvo mjesto osvojila je ekipa iz Vuke, kao i u kategoriji muškaraca. Najbolja pojedinka je Marica Cerić, dok je kod mušaraca to mjesto pripalo Stipi Coti. U šahu je pobijedila ekipa iz Osijeka, dok je u šahu prvo mjesto pripalo Gorjanima. Najboljim pojedincima dodijeljeni su pehari i medalje, a ekipama su uručene zahvalnice za sudjelovanje.M. A.